Operacja Mroczki przebiegła zgodnie z planem

sports news

Operacja Artura Mroczki przebiegła zgodnie z planem – poinformowała Unia Tarnów na swojej oficjalnej stronie.

Żużlowiec „Jaskółek”, który doznał złamania obu rąk w Gdańsku, po wybudzeniu z narkozy przeszedł od razu konieczne badania potwierdzające, że udało się zrealizować wszystkie założenia sprzed zabiegu.

Wychowanka klubu z Grudziądza czeka teraz krótki odpoczynek, a od poniedziałku rozpocznie się intensywna rehabilitacja, mająca na celu jak najszybszy powrót do pełni sił.

Mroczka będzie ćwiczył dwa razy dziennie, przez cztery tygodnie, pod czujnym okiem specjalistów. Zarząd „Jaskółek” na cały okres rehabilitacji zapewnił całej najbliższej rodzinie Artura pobyt w Tarnowie.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.