LOTTO Ekstraklasa: Półroczna dyskwalifikacja dla Stefańczyka

sports news

Zawodnik Wisły Płock Cezary Stefańczyk został zdyskwalifikowany na sześć miesięcy za naruszenie nietykalności sędziego – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Cezary Stefańczyk naruszył nietykalność sędziego Bartosz Frankowskiego w końcówce meczu Wisła Płock – Cracovia w 24. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Komisja Ligi nałożyła na gracza „Nafciarzy” półroczną dyskwalifikację.

W tym samym spotkaniu czerwoną kartkę dostał też inny zawodnik płockiego klubu Adam Dźwigała. On nie zagra w jednym ligowym spotkaniu.

Ponadto na Legię Warszawa została nałożona kara 30 tysięcy złotych w związku zachowaniem kibiców stołecznego klubu podczas spotkania z Miedzią Legnica.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.