LOTTO Ekstraklasa: Waldemar Fornalik najlepszy w kwietniu

sports news

Waldemar Fornalik został wybrany na najlepszego trenera kwietnia w LOTTO Ekstraklasie – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

W kwietniu rozegranych zostało sześć kolejek, w których prowadzony przez Waldemara Fornalika Piast Gliwice wygrał pięciokrotnie i raz zremisował. W lidze nie było lepiej punktującego zespołu.

Dla Waldemara Fornalika to drugie takie wyróżnienie z rzędu. Poszedł zatem śladem Michała Probierza z Cracovii, który wygrywał plebiscyt w grudniu i lutym oraz Kosty Runjaicia, który był najlepszy w październiku i listopadzie.

W tym sezonie szkoleniowiec Piasta Gliwice był wybierany trenerem miesiąca także w lipcu i we września. Z czterema wyróżnienia jest zdecydowanym liderem pod tym względem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.