Łukasz Tymiński: Musimy podejść do tego meczu w pełni skoncentrowani

Zawodnik Górnika Łęczna, Łukasz Tymiński przyznał przed sobotnim meczem z Ruchem Chorzów, iż zdaje sobie on bardzo dobrze sprawę z tego, iż podopieczni Waldemara Fornalika prezentują obecnie wyższą formę niż kilka miesięcy temu.

– Ruch z tego pierwszego meczu i Ruch obecny to inna drużyna, widać że złapali rytm i punktują, dlatego trzeba podejść do tego meczu poważnie i skoncentrować się na tym, by go wygrać – powiedział 25-latek, cytowany przez oficjalną stronę internetową Niebieskich.

– Miałem dwa tygodnie przerwy, nie czuję żadnego dyskomfortu, wygląda na to, że wszystko jest w porządku i na kolejny mecz będę gotowy – kontynuował były zawodnik między innymi Jagiellonii Białystok.

– Ruch gra dosyć dobrze w defensywie, grają blisko siebie. Mamy swoje warianty, które ćwiczymy na treningach i teraz pozostaje kwestia tego, w jaki sposób to wdrożymy w mecz. Jeżeli zrealizujemy wszystkie założenia, to myślę, że uda nam się zostawić komplet punktów w Łęcznej – dodał.

W bieżącym sezonie Ekstraklasy Łukasz Tymiński rozegrał jedenaście meczów, w tym pięć od pierwszej do ostatniej minuty. Nie strzelił w nich żadnego gola, nie zanotował również ani jednej asysty.