Machin: Zwycięstwo jest potwierdzeniem naszej pracy

sports news

Sevilla FC pokonał na wyjeździe z Lazio Rzym 1:0 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Pablo Machin, trener drużyny ze stolicy Andaluzji, powiedział, że jego zespół nie może spocząć na laurach.

– Zwycięstwo jest potwierdzeniem naszej pracy, jaką wykonujemy. Pomoże nam nabrać jeszcze większej pewności siebie – powiedział Machin na pomeczowej konferencji prasowej.

– To był dobry występ przeciwko silnemu rywalowi w bardzo wyrównanym meczu. Niestety nie potrafiliśmy nic zrobić więcej w naszej ofensywie, częściowo poprzez stan murawy. Rozgrywanie spotkania, tuż po tym, jak odbył się tu mecz rugby, a następnie Ligi Mistrzów, nie było idealne – dodał.

– Nie wolno nam do rewanżu podejść na luzie. Nie możemy poczuć się, że jesteśmy lepsi i spocząć na laurach. Dobrze zapracowaliśmy, aby osiągnąć taki wynik, jednak sprawa awansu jest otwarta. Powiedziałbym, że teraz jest ona 60 do 40 na naszą korzyść, bo gramy u siebie – stwierdził. Rewanż zostanie rozegrany w stolicy Andaluzji w najbliższą środę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.