Madsen: Operacja przebiegła dobrze, ale bolało mocno

sports news

Leon Madsen wierzy, że po operacji pleców w Polsce znikną w 2020 roku jego problemy z kręgosłupem.

Duńczyk miał problemy z dyskiem w drugiej połowie sezonu. Skandynaw przyjął mnóstwo środków i zastrzyków przeciwbólowych, aby pozostać w walce o mistrzostwo świata.

Madsen wywalczył ostatecznie srebrny medal, tracąc zaledwie dwa punkty do triumfującego w cyklu Grand Prix Bartosza Zmarzlika.

Żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa potwierdził na Instagramie, że zaplanowana wcześniej operacja przebiegła pomyślnie. Jednak nie wyklucza kolejnej, jeśli problem nie zniknie i nie zostanie rozwiązany.

– Operacja przebiegła dobrze, ale bolało mocno. Teraz tylko czas odpowie czy wszystko będzie w porządku, czy też będę potrzebował większego zabiegu. Dziękuję wszystkim za wiadomości. Sezon 2020 będzie dobry! – obwieścił kibicom Madsen.

(za speedwaygp.com i instagram.com/leonmadsenracing)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.