Majecki: Mieliśmy dużo okazji i mogliśmy strzelić kilka bramek

sports news

Bramkarz Legii Warszawa Radosław Majecki starał się podtrzymać na duchu swoich kolegów z drużyny po przegranej u siebie z Pogonią Szczecin 1:2 (0:0) w drugim niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– To dopiero pierwszy mecz w lidze, a przed nami wiele kolejek. Nic się nie stało, dopiero zaczynamy. Nie jesteśmy podłamani, to nasze trzecie spotkanie w sezonie, jedno wygraliśmy, jedno zremisowaliśmy, a teraz przegraliśmy. Było kilka zmian w składzie, a przed nami jeszcze wiele spotkań – wyznał Majecki dla oficjalnego serwisu Legii.

– Pogoń skontrowała nas dwa razy w drugiej połowie i to wystarczyło. Było to gapiostwo z naszej strony, musimy teraz wyciągnąć wnioski. Nie mam pretensji do kolegów, błędy się zdarzają, musimy przeanalizować ten mecz i wprowadzić konieczne korekty. Ja też mam do siebie pretensje, że nie odbiłem piłki w drugiej sytuacji, muszę jeszcze zobaczyć to na video i przeanalizować – podkreślił golkiper stołecznego zespołu.

– Mieliśmy dużo okazji, żeby strzelić kilka bramek. Muszę tutaj pogratulować bramkarzowi Pogoni, bo rozegrał świetny mecz. Wpadła tylko jedna bramka, przez co przegrywamy. Jednak o punktach, które zaważą na mistrzostwie, możemy gadać w maju, bo to dopiero pierwszy mecz – podsumował Majecki.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…