Buksa: Poprzeczka pójdzie teraz w górę

sports news

Adam Buksa zdobył dla Pogoni Szczecin jedną z bramek, dzięki której drużyna z Pomorza Zachodniego wygrała w Warszawie z Legią 2:1 w niedzielnym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Mamy w pamięci to, co działo się na początku poprzedniego sezonu, kiedy to z różnych przyczyn przegraliśmy. Teraz zaczęliśmy od zwycięstwa i bardzo się z tego cieszymy. Jednocześnie pamiętamy, że jest to tylko jeden mecz. Mimo, że jest on bardzo prestiżowy, to otrzymaliśmy za niego tylko trzy punkty – wyznał Buksa dla oficjalnego serwisu Pogoni.

– Nie patrzymy na jakim etapie są przeciwnicy, tylko interesuje nas to, na jakim etapie my jesteśmy. Zrealizowaliśmy bardzo konsekwentnie swoją filozofię gry, którą jest utrzymywanie się przy piłce i kreowanie akcji od bramki – podkreślił napastnik Pogoni.

– Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na mocnego przeciwnika na starcie rozgrywek, bo mecze z Legią są prestiżowe i weryfikują, w jakim miejscu jesteśmy. Pokazaliśmy się ze świetnej strony. Zagraliśmy bardzo solidnie i zdobyliśmy trzy punkty – zaznaczył Buksa.

– Nie położymy się przed żadnym przeciwnikiem. Poprzeczka pójdzie teraz w górę. Drużyny wiedzą, że jesteśmy zespołem, który się rozwija i nam także będzie się grało coraz trudniej. Mecze w Szczecinie nie gwarantują nam tego, że będzie nam się grało łatwiej. Będzie trudno, ponieważ rywale będą podchodzić do nas z większym respektem. Musimy konsekwentnie pracować i realizować własne zadania – podsumował podopieczny Kosty Runjaica.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…