Majecki: W Monaco będzie mi brakowało dopingu kibiców Legii

sports news

Od nowego sezonu Radosław Majecki będzie grał w AS Monaco, z którym w styczniu podpisał czteroletni kontrakt.

W wywiadzie, którego udzielił na Instagramie Legii Warszawa zdradził czego najbardziej będzie mu brakowało po przeprowadzce do Ligue 1. – Na pewno dopingu kibiców Legii – stwierdził. – To szczególny aspekt, za którym będę tęsknił we Francji.

Majecki zdradził również, że jego marzeniem jest gra w Realu Madryt.

– Moim piłkarskim marzeniem jest gra dla Realu. Z Monaco jest bliżej do Madrytu? Jak spojrzymy na mapę, to do stolicy Hiszpanii jest stamtąd chyba bliżej… W Monaco zaimponowała mi pogoda. Poza tym, byłem na meczu pucharowym. Bardzo podoba mi się też styl gry. Śledziłem wszystkie spotkania francuskiego klubu. Sądzę, że największe wrażenie zrobią na mnie piłkarze.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…