Michael Carrick: Żałuję porażki z Barceloną

sports news

Michael Carrick rozegrał w barwach Manchesteru United 316 spotkań i spośród nich wybrał jedno, które go najbardziej rozczarowało.

W wywiadzie udzielonym oficjalnej stronie internetowej „Czerwonych Diabłów” zdradził, że najbardziej żałuje porażki z Barceloną w finale Ligi Mistrzów w 2009 roku.

– Po wygraniu Champions League w 2008 roku, w kolejnym sezonie znów wygraliśmy ligę, Klubowe Mistrzostwo Świata, Puchar Ligi i prawie udało nam się obronić Ligę Mistrzów. Powinniśmy wtedy w Rzymie pokonać Barcelonę. Nie zmienia to faktu, że mieliśmy wówczas niesamowitą grupę piłkarzy – powiedział Carrick, który obecnie pracuje w sztabie szkoleniowym MU.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.