Mamrot: Jestem zadowolony z wyniku

sports news

– Jestem zadowolony z wyniku, ale nie z gry w drugiej połowie. Mieliśmy do przerwy wynik 3:0 i kilka sytuacji. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. W drugiej bardzo łatwo straciliśmy bramkę na 3:1, po niej przeciwnik złapał wiatr w żagle. Mieliśmy sytuację na 4:1, gdybyśmy wtedy strzelili, to myślę, że mecz by się uspokoił. Nie mogliśmy być spokojni o wynik. ŁKS do samego końca szukał bramki wyrównującej. Zwycięstwo cieszy, ale minusem jest to, że straciliśmy w drugiej połowie dwie bramki – powiedział na konferencji po wygranym 3:2 meczu z ŁKS-em, trener Arki Gdynia, Ireneusz Mamrot.

– Mecz składa się z dwóch połów. Gdybyśmy przegrywali do przerwy 0:3, a ostatecznie przegrali 2:3 to też byłbym niezadowolony. Dzisiaj zawodnicy kolejny raz przebiegli bardzo dużo kilometrów – dodał szkoleniowiec.

– Nie powiedziałem, że zespół, który dzisiaj wybiegnie na boisko będzie trzonem drużyny w przyszłym sezonie. Powiedziałem, że zawodnicy, których nie będzie w kadrze meczowej, na 99% odejdą z klubu – stwierdził Mamrot.

– Zespół tutaj jest tak zbudowany, że mamy mało zawodników o charakterystyce szybkościowej. Jeszcze nie znalazł się taki wynalazca, który z zawodnika wolno biegającego zrobi szybkościowca. Szybkość można poprawić tylko w niewielkim stopniu. Większość zawodników ma predyspozycje wytrzymałościowe, dlatego zespół tak dużo biega – zakończył 49-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.