Mamrot: Musimy dokonać wzmocnień w ofensywie

sports news

– Musimy mieć pomysł na sytuację, w której to Lech się cofnie. Wówczas będziemy musieli grać nieco inaczej – wyznał Ireneusz Mamrot w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.

Zespół z Podlasia rozpocznie zmagania w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy od konfrontacji przed własną publicznością z „Kolejorzem”. Podopieczni Ireneusza Mamrota na zakończenie rundy zasadniczej wygrali w stolicy Wielkopolski 2:0.

– W Poznaniu wyglądaliśmy naprawdę dobrze, ale teraz przed nami mecz u siebie i trzeba będzie podejść do niego trochę inaczej – podkreślił Mamrot.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy mecz jest inny, dlatego na sobotę musimy poszukać trochę innego ustawienia czy składu personalnego. Lech zapewne będzie miał inny plan na to spotkanie, być może trener Żuraw dokona kilku zmian, dlatego my też musimy zagrać inaczej – stwierdził opiekun zespołu z Podlasia.

– Pod kątem choćby przyszłego sezonu musimy dokonać wzmocnień w ofensywie, bo ta rywalizacja, zwłaszcza na pozycji napastnika, musi być dużo większa. Wtedy ten zespół będzie jeszcze mocniejszy – podsumował Mamrot.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.