Brosz: Musimy być przygotowani na różne scenariusze

sports news

Górnik Zabrze rywalizację w grupie spadkowej rozpocznie od spotkania u siebie z Arką Gdynia. Trener Marcin Brosz przyznał, że na finiszu sezonu mecze przypominają bardziej rywalizację w pucharach niż w lidze.

– Przed nami spotkania, które bardziej będą przypominać rywalizację w pucharach niż w lidze. Musimy być przygotowani na różne scenariusze i od początku do końca musimy dobrze reagować na wszystkie elementy w trakcie spotkań – powiedział Marcin Brosz, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Musimy być przygotowani do trudnych spotkań zarówno fizycznie i mentalnie. W tych spotkaniach będą decydować się losy klubu – dodał szkoleniowiec.

Marcin Brosz wyraził nadzieję, że na finiszu rozgrywek w LOTTO Ekstraklasie jego zawodników ominą kontuzje i będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy.

– To bardzo ważne, by mieć możliwość rotacji we wszystkich spotkaniach, które mamy do rozegrania – podkreślał trener Górnika.

(za: Górnik Zabrze).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.