Mamrot: Musimy zagrać mądrze

sports news

– Naszą największą motywacją jest zdobycie trzech punktów we Wrocławiu, bo mamy swoje cele – wyznał Ireneusz Mamrot dla oficjalnego serwisu Jagiellonii.

Wicemistrzowie Polski w najbliższy piątek zagrają na wyjeździe w stolicy Dolnego Śląska. Jesienią zespół z Podlasia uległ u siebie wyraźnie dwukrotnym mistrzom kraju.

– Porażka ze Śląskiem 0:4 była już dosyć dawno. Choć takie wyniki się pamięta i one swoje piętno odcisnęły, to na najbliższym mecz trzeba wyjść po prostu z myślą o zwycięstwie. Musimy zagrać mądrze, a nie tylko próbować za wszelką cenę coś udowodnić, bo to nie zawsze się dobrze kończy. Chcemy zdobyć trzy punkty – podkreślił opiekun Jagiellonii.

– Wiemy, że Śląsk jest po porażce, a na dole tabeli zrobiło się bardzo ciasno, więc rywale również będą pod presją i bardzo zmotywowani. Zawsze uważam, że lepiej grać z zespołami, które są w nieco lepszej sytuacji, ale na to nie możemy zwracać uwagi. We Wrocławiu zagramy o trzy punkty – stwierdził Mamrot.

– Nigdy nie będzie tak, że po tylu zmianach od razu w drużynie będą wszystkie automatyzmy, ale jestem przekonany, że z każdym treningiem ten zespół wygląda coraz lepiej i zaczyna się lepiej rozumieć – podsumował trener wicemistrzów Polski.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.