Baliński: Potrzeba dużo szczęścia i chłodnej kalkulacji

sports news

– Każdy czeka na start rozgrywek, aby zobaczyć, w jakiej dyspozycji się będzie. Pierwsze mecze dadzą nam odpowiedź, czego się spodziewać – wyznał Damian Baliński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Wychowanek i były kapitan Unii Leszno ma swojego faworyta do zwycięstwa na sztucznym owalu PGE Narodowego podczas Grand Prix Polski.

– Generalnie możemy doczekać się fajnych zawodów, bo już nie raz w Warszawie takie oglądaliśmy. Będziemy trzymać kciuki za Polaków, żeby jak najlepiej wypadli w tym turnieju. Nie ukrywam, że będę kibicował Januszowi Kołodziejowi w tych zawodach oraz w całym cyklu, żeby mu się powiodło – ujawnił Baliński.

– To jest sport i wiele czynników się składa na to, kto zostanie mistrzem świata. Na pewno trzeba powiedzieć, że mamy wspaniałych zawodników, którzy już biją się o medale. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Maciej Janowski są obyci z cyklem GP – podkreślił zawodnik Unii Kolejarza Rawicz.

– Tutaj jest potrzeba dużo szczęścia i chłodna kalkulacja, by nie podpalać się w danym biegu. Każdy punkt będzie ważny. To jest cały sezon i przez cały czas musi być pełna koncentracja. Tai Woffinden wykazuje się wielkim profesjonalizmem, bo czasami nie było tak, jak sobie tego życzył, ale chłodno podchodził do tematu i osiągał swój cel – podsumował wątek Baliński.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.