Mamrot: Wygrana z Koroną bardzo nam pomoże

sports news
Oceń

Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot przed meczem z Koroną Kielce przyznał, że liczy, iż wygrana w Pucharze Polski z Odrą Opole przełoży się na pewność siebie jego podopiecznych w spotkaniach ligowych.


– Głęboko wierzę, że to zwycięstwo w Opolu nam pomoże i zespół będzie pewniejszy siebie. Korona z pewnością przyjedzie do Białegostoku bardzo zdeterminowana, bez dwóch zdań, natomiast takie porażki na pewno wpływają na psychikę i drużyna traci trochę pewności siebie – powiedział Ireneusz Mamrot, cytowany na oficjalnej stronie Jagiellonii.

Białostoczanie w tabeli LOTTO Ekstraklasy jest piąta z dorobkiem 40 punktów. Wicemistrzowie Polski są blisko zapewnienia sobie miejsca w czołowej ósemce.

– Nie mówimy na razie o najwyższych celach, bo trzeba zrobić duży krok w kierunku zapewnienia sobie pierwszej ósemki. Trzy punkty w meczu z Koroną bardzo by w tym pomogły – podkreślał Mamrot.

(za:jagiellonia.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…