Trzech kandydatów na nowego trenera Interu

sports news
Oceń

Jak informuje włoski dziennik „Corriere della Sera”, włodarze Interu Mediolan wytypowali trzech potencjalnych kandydatów na nowego trenera.


Obecnie szkoleniowcem zespołu ze stolicy Lombardii jest Luciano Spalletti. W trwających rozgrywkach Inter zanotował 15 zwycięstw, 7 porażek oraz 5 remisów i obecnie z dorobkiem 50 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Władze klubu nie są do końca zadowoleni z wyników osiąganych przez zespół i rozważają zatrudnienie nowego szkoleniowca po zakończeniu sezonu. Wśród potencjalnych kandydatów znaleźli się Maurizio Sarri, Marco Giampaolo i Antonio Conte.

Spalletti prowadzi ekipę „Nerazzurrich” od 2017 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…