Trzech kandydatów na nowego trenera Interu

sports news
Oceń

Jak informuje włoski dziennik „Corriere della Sera”, włodarze Interu Mediolan wytypowali trzech potencjalnych kandydatów na nowego trenera.


Obecnie szkoleniowcem zespołu ze stolicy Lombardii jest Luciano Spalletti. W trwających rozgrywkach Inter zanotował 15 zwycięstw, 7 porażek oraz 5 remisów i obecnie z dorobkiem 50 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Władze klubu nie są do końca zadowoleni z wyników osiąganych przez zespół i rozważają zatrudnienie nowego szkoleniowca po zakończeniu sezonu. Wśród potencjalnych kandydatów znaleźli się Maurizio Sarri, Marco Giampaolo i Antonio Conte.

Spalletti prowadzi ekipę „Nerazzurrich” od 2017 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB