Manchester United oferuje Sancho wysoką pensję

sports news

Według „The Independent” Manchester United ma zaoferować Jadonowi Sancho nawet 400 tysięcy funtów tygodniowo, jeśli ten zdecyduje się na transfer do angielskiego klubu.

„Czerwone Diabły” zdają się nie obawiać kryzysu finansowego w związku z pandemią koronawirusa. Chcą ściągnąć w najbliższym czasie z Borussii Dortmund Jadona Sancho i zaoferować mu ogromne zarobki.

20-latek po podpisaniu kontraktu może zarabiać nawet 400 tysięcy funtów tygodniowo. Dodatkowo otrzymałby koszulkę z nr 7.

Sancho rozegrał w tym sezonie 35 meczów, strzelił 17 goli i zanotował 19 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama