Mancini: Daliśmy z siebie wszystko, aby osiągnąć taki wynik

sports news

Reprezentacja Włoch z kompletem 10 zwycięstw zakończyła eliminacje do mistrzostw Europy 2020. W ostatnim spotkaniu rozgromiła u siebie Armenię aż 9:1.

– To był cudowny wieczór, ostatni mecz eliminacji, w którym dobrze się spisaliśmy. W obecnych czasach nie strzela się dziewięciu goli w meczach międzypaństwowych. Daliśmy z siebie wszystko, aby osiągnąć taki wynik – powiedział Mancini w rozmowie z „Rai Sport”.

– Rekordy liczą się jednak tylko wtedy, jeśli sięga się po trofeum – dodał.

– Zobaczymy co się wydarzy na Euro 2020. Nigdy nie wygraliśmy 10 meczów w grupie w eliminacjach. Mamy sześć miesięcy, aby przygotować się do mistrzostw. Niektórych piłkarzy nie będę mógł zabrać, bo trzeba wybrać tylko 23 zawodników. Jeśli dalej będziemy tak grali, to byłoby wspaniale – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.