Marc Pugh: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

AFC Bournemouth pokonało na wyjeździe Crystal Palace 2:1 (1:1). W pomeczowym wywiadzie skrzydłowy The Cherries, Marc Pugh przyznał, iż jest zachwycony ostatecznym wynikiem osiągniętym na Selhurst Park.

Bramkę dla londyńskich Orłów strzelił Scott Dann. Natomiast dla beniaminka Barclays Premier League trafiali odpowiednio Marc Pugh oraz sprowadzony z Wolverhampton Wanderers Benik Afobe.

– Potrzebowaliśmy naprawdę tego zwycięstwa – powiedział doświadczony zawodnik, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z południa Anglii. – Jeszcze kilka zwycięstw i będziemy patrzeć już tylko w górę tabeli – kontynuował.

– Jesteśmy na fali wznoszącej. Pokonaliśmy już dwie świetne drużyny: Chelsea i Manchester United. Pokazaliśmy na boisku wielkie zaangażowanie. Nie da się ukryć, iż z każdą kolejną serią gier rośniemy w siłę – zaznaczył.

– Zdobycie gola zawsze jest miłe, szczególnie jeżeli w ostatecznym rozrachunku pomoże on drużynie zainkasować komplet punktów – dodał 28-letni Anglik, który w ekipie prowadzonej obecnie przez Eddiego Howe’a występuje od 2010 roku.