Marcelino: To było najlepszych 35 minut w tym sezonie

sports news

Valencia CF pokonał u siebie FK Krasnodar 2:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Marcelino Garcia Toral, trener hiszpańskiej drużyny, żałował, że jego podopieczni nie zagrali przez całe spotkanie jak przez większość czasu pierwszej połowy.

– Kiedy po 25 minutach prowadzisz 2:0, to myślisz, że osiągniesz świetny wynik przed rewanżem. Uważam jednak, że powinniśmy byli zrobić więcej w drugiej połowie – powiedział Marcelino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Byliśmy zadowoleni z pierwszych 35 minut gry. To chyba były najlepsze minuty w naszym wykonaniu w tym sezonie. W drugiej odsłonie było wiele rzeczy, które można poprawić – dodał.

– W pierwszej połowie wiedzieliśmy, co mamy robić. W drugiej nie atakowaliśmy Krasnodaru i pozwoliliśmy rywalom na stworzenie sytuacji. Oni wykorzystali jedną po naszym błędzie. Przekonaliśmy się, że mecz trwa 90 minut. Awans pozostaje sprawą otwartą – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.