Marcelo Ferreyra: Fredy Guarin nie odejdzie z Interu Mediolan

Agent Fredy’ego Guarina, Marcelo Ferreyra przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego klient bardzo dobrze czuje się w Mediolanie i nie zamierza w najbliższej przyszłości zmieniać barw klubowych.

Kolumbijski pomocnik w ostatnim czasie był usilnie łączony przez włoską prasę z przenosinami do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Przedstawiciel wychowanka Envigado otwarcie zaznaczył jednak, iż 28-latek pozostanie w drużynie prowadzonej obecnie przez Roberto Manciniego na dłużej.

– Nie ma żadnej konkretnej oferty ze strony Fenerbahce Stambuł – stwierdził Marcelo Ferreyra, cytowany przez “FcInterNews”. – Nie mogę teraz jednoznacznie stwierdzić, czy Turcy chcą pozyskać Fredy’ego. Pewne na tę chwilę jest to, że nie złożyli oni oferty – kontynuował.

– Nie szukam nowego miejsca pracy dla Fredy’ego, bowiem jest on szczęśliwy w Interze Mediolan. Co więcej ma świetne relacje z trenerem Roberto Mancinim, który w niego wierzy – powiedział.

– Fredy Guarin ma ważny kontrakt z Nerazzurri do 2017 roku i tak jak już powiedziałem chce on zostać w klubie. Jego marzeniem jest wygrywanie różnego rodzaju pucharów właśnie z Interem – dodał.

W zakończonym nie tak dawno sezonie były piłkarz Boca Juniors rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 37 meczów. Strzelił w nich siedem bramek i zanotował dziewięć asyst.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…