Marcin Brosz: Nie kalkulujemy

sports news

– Mamy pewien pomysł na mecz z Lechią, która zapewne będzie chciała nam go popsuć. My będziemy chcieli stwarzać sobie sytuacje, odbierać wysoko piłkę i robili wszystko, aby nasi kibice przed telewizorami byli zadowoleni z naszej gry. Taki mamy plan, ale wszystko zweryfikuje boisko – powiedział przed piątkowym spotkaniem z Lechią Gdańsk, trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Szkoleniowiec zabrzan przyznał, że obecnie nie myśli o awansie do pierwszej ósemki rozgrywek, tylko koncentruje się na najbliższym meczu.

– Nie kalkulujemy, koncentrujemy się jedynie na meczu z Lechią. Chcemy stworzyć dobre widowisko, a najważniejsze jest, aby trzy punkty zostały w Zabrzu. Najpierw wybierzemy optymalny skład, a później powalczymy o trzy punkty – dodał Brosz.

W ostatnim spotkaniu Górnika z Łódzkiem Klubem Sportowym, w podstawowym składzie zabrzan zagrało tylko dwóch Polaków. – My nie patrzymy ani w metrykę, ani nie zaglądamy do paszportu. Bierzemy pod uwagę tylko stronę sportową i taktykę pod aktualnego przeciwnika. Tylko to stanowi kryterium, do wyboru piłkarzy do pierwszej jedenastki – zapewnił Marcin Brosz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.