Kevin N’Doram podpisał kontrakt z Metz

sports news

Klub francuskiej Ligue 1, Metz, wykupił z Monaco Kevina N’Dorama. 24-letni pomocnik podpisał 4-letni kontrakt z klubem, do którego w ostatnim sezonie był wypożyczony.

Według francuskich mediów, działacze Metz zapłacili za transfer definitywny około 4 milionów euro.

– Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że będę mógł kontynuować swoją piłkarską przygodę w Metz. Przekonał mnie projekt tego klubu oraz to, że uwierzono w moje umiejętności. Nie mogę się już doczekać kiedy wrócimy do treningów i rozpoczniemy nowe rozgrywki. Będę chciał udowodnić swoją wartość – powiedział po podpisaniu umowy Kevin N’Doram.

W zakończonym już sezonie Ligue 1, 24-latek zagrał w 20 meczach, z czego 19 razy wychodził na boisko w podstawowym składzie.

Usługami N’Dorama, były zainteresowane również drużyny Wolfsburga oraz Strasbourga.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.