Marcin Jaroszewski: Teraz każdy spogląda na nas jak na trupa

sports news

Prezes Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaroszewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu zapowiedział, że po rewolucji kadrowej beniaminek wiosną rozpoczyna misję, której celem jest pozostanie w LOTTO Ekstraklasie.

– Rewolucja kadrowa w zimowej przerwie jest takim naszym znakiem rozpoznawczym tego co myślimy – powiedział Marcin Jaroszewski.

– Nie możemy nagle zaplanować sobie przyszłości poza ekstraklasą. Zrobiliśmy wszystko, żeby dać sobie szansę. Trener zakończył w zeszłym roku, że czeka nas misja niemożliwa. Teraz każdy spogląda na nas jak na trupa – dodał prezes Zagłębia Sosnowiec.

Beniaminek LOTTO Ekstraklasy przed rundą wiosenną zamyka tabelę na 16. miejscu, mając na koncie 12 punktów. Do bezpiecznej pozycji brakuje mi sześciu „oczek”.

W pierwszym tegorocznym meczu Zagłębie Sosnowiec zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

(za:zaglebie.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.