„Marka Zlatana będzie obecna przez wiele lat”

sports news

Specjalista od marketingu wielkich gwiazd sportu, Sam Kerkhofs, uważa, że Zlatan Ibrahimovic jeszcze długo po zakończeniu piłkarskiej kariery będzie czerpał korzyści ze swojej popularności.

W ostatnich tygodniach media we Włoszech informowały, że Zlatan odejdzie z Milanu i zakończy sportową karierę. Zdaniem szefa firmy „Sporthouse Group”, Szwed ma przed sobą świetlaną przyszłość również na piłkarskiej emeryturze.

– Jego osiągnięcia są niesamowite i jeszcze przez jakiś czas będzie o nich głośno. Z pewnością po zakończeniu kariery nadal będzie występował w reklamach, może będzie ekspertem w telewizji. Porównałbym go do Erica Cantony, z tym, że ten nie miał mediów społecznościowych kiedy grał, więc jego popularność była globalnie mniejsza. Zlatana zna cały świat. Rozważając wszystkie możliwości, sądzę, że jego marka będzie obecna na rynku przez bardzo wiele lat – stwierdził Kerkhofs.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.