Serie A wróci do treningów 4 maja?

sports news

Włoski Minister Sportu Vincenzo Spadafora ogłosił, że istnieje możliwość, że 4 maja drużyny Serie A będą mogły wznowić treningi.

W piątek premier Włoch ogłosił, że zaostrzone procedury będą utrzymane na terenie całego kraju do 3 maja. Po wystąpieniu premiera, Spadafora poinformował na Facebooku, że istnieje prawdopodobieństwo wznowienia aktywności sportowych od 4 maja.

– Prawdopodobnie wznowienie treningów będzie możliwe od 4 maja, ale przy ścisłym przestrzeganiu przepisów bezpieczeństwa, które zostaną określone w porozumieniu ze służbą zdrowia oraz światem nauki. Mam nadzieję, że włoski sport będzie w stanie podźwignąć nasze społeczeństwo – napisał Spadafora.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.