Marotta: Eriksen to wyśmienity zawodnik

sports news

Christian Eriksen ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Tottenhamem Hotspur i od początku stycznia może rozmawiać z klubami spoza Anglii. Zawodnikiem bardzo mocno interesuje się m.in. Inter Mediolan.

– Ważni zawodnicy często są nam oferowani – powiedział Giuseppe Marotta, dyrektor wykonawczy „Nerazzurrich”, w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Eriksen to wyśmienity zawodnik, którego kontrakt wygasa w czerwcu. My nie mieliśmy jednak żadnego kontaktu z Tottenhamem – dodał.

– Myślę, że interesuje się nim wiele klubów. My nie zaczęliśmy jeszcze żadnych negocjacji. Mogę po prostu powiedzieć, że to jest ważny i interesujący zawodnik. My szukamy pomocnika i skrzydłowego. Mieliśmy kilka rozmów z firmami i agentami, aby postarać się wzmocnić te pozycje – stwierdził.

Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w 24 meczach „Kogutów” we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole. W klubie z północnego Londynu gra od 2013 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.