Marotta: Spalletti zostanie w Interze

sports news

We włoskich mediach nie brakuje ostatnio spekulacji o nowym trenerze Interu Mediolan. Dyrektor generalny klubu Giuseppe Marotta zapowiedział jednak na łamach portalu „Goal.com”, że szkoleniowcem dalej będzie Luciano Spalletti.

– Czy już wybrałem trenera na nowy sezon? Będzie nim Luciano Spalletti, który ma ważny kontrakt, jesteśmy szczęśliwi, że tutaj – powiedział Giuseppe Marotta, cytowany przez portal „Goal.com”.

Spalletii pracuje w Interze od 2017 roku. Klub z Mediolanu pod jego przewodnictwem nie zdobył jeszcze tytułu.

Według medialnych informacji kandydatami na nowego trenera Interu są Jose Mourinho oraz Antonio Conte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.