Youcef Atal może trafić do Chelsea

sports news

Według dziennika „The Telegraph” Youcef Atal jest w kręgu zainteresowań Chelsea FC. Angielski klub ma obecnie jednak zakaz transferowy.

Prawy obrońca OGC Nice jest obserwowany przez włodarzy „The Blues”. Chelsea FC latem może podjąć próbę pozyskania tego zawodnika.

Póki co problemem londyńczyków jest jednak zakaz transferowy, nałożony przez FIFA. Pozyskanie Atala będzie możliwe jeśli zostanie on zniesiony. 22-latkiem interesują się też Atletico Madryt i Bayern Monachium.

Algierczyk rozegrał w tym sezonie 26 spotkań, strzelając sześć goli

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.