Marquinhos może liczyć na nową umową i podwyżkę w Paryżu

sports news

Marquinhos otrzyma wkrótce propozycję nowego kontraktu w Paris Saint Germain – poinformował dziennik „L’Equipe”. Latem obrońcę chciał pozyskać Juventus FC.

Obecnie umowa Brazylijczyka jest ważna do 2022 roku. Paryżanie chcą jednak już teraz podpisać z 25-latkiem długoterminowy kontrakt.

Zawodnik może liczyć również na podwyżkę. Marquinhos gra w PSG od 2013 roku, kiedy trafił do francuskiej drużyny z AS Romy.

W tym sezonie rozegrał pięć meczów i strzelił gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama