Virgil van Dijk: Przed nami siedem meczów, chcemy wygrać wszystkie

sports news

Virgil van Dijk obrońca Liveropoolu FC w rozmowie z oficjalną stroną angielskiego klubu przyznał, że celem „The Reds” jest wygrana wszystkich siedmiu najbliższych meczów.


– Przed następną przerwą na spotkania reprezentacji, mamy do rozegrania siedem meczów. Naszym celem jest siedem zwycięstw – zapowiedział Virgil van Dijk.

– Przez kilka tygodni będziemy grać po dwa mecze w tygodniu. Cały czas musimy iść do przodu i zwyciężać. Trudno powiedzieć ile punktów będziemy potrzebować do mistrzostwa Anglii – dodał Holender.

Liverpool do połowy października w Premier League zagra z Newcastle United, Chelsea FC, Sheffield United, Leicester City. W Lidze Mistrzów zmierzy się z SSC Napoli i Salzburgiem. Dodatkowo „The Reds” czeka rywalizacja w Pucharze Ligi z Milton Keynes Dons.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB