Martin Caceres w Juventusie

sports news

Martin Caceres podpisał z Juventusem FC umowę do końca obecnego sezonu – poinformował oficjalnie włoski klub. Został wypożyczony z Lazio Rzym.

Dla Urugwajczyka będzie to już trzecie podejście do zespołu z Turynu. Po raz pierwszy trafił tutaj w 2009 roku, a następnie trzy lata później. Łącznie w barwach mistrzów Włoch rozegrał do tej pory łącznie 110 spotkań.

W rundzie wiosennej będzie miał okazję poprawić te wyniki. Chociaż należy spodziewać się, że będzie on pełnił raczej rolę rezerwowego defensora.

W obecnym sezonie Caceres wystąpił w zaledwie ośmiu spotkaniach – po cztery razy w Serie A i Lidze Europy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.