Matuszek: Wszyscy w szatni wiemy, jak istotny jest mecz z Piastem

sports news

Szymon Matuszek, pomocnik Górnika Zabrze przed meczem z Piastem Gliwice przyznał, że to spotkanie, które wywołuje w piłkarzach dodatkowe emocje.

– Po porażkach chce się jak najszybciej zrehabilitować. Przed nami mecz, który jest szczególny, bo derbowy. Wszyscy w szatni wiedzą jak to istotne spotkanie dla całego klubu – powiedział Szymon Matuszek.

– W takich meczach pojawią się dodatkowe emocje w porównaniu z innymi spotkaniami ligowymi. Chcemy udowodnić wszystkim, że stać na lepszą grę i wyniki, a co za tym również na wyższe miejsce w tabeli – dodał pomocnik.

– Mam nadzieję, że po niedzielnym meczu będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy na właściwej drodze – przyznał zawodnik Górnika Zabrze.

(za: Górnik Zabrze).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.