Mauricio Pochettino: Watford ma świetnych zawodników

Tottenham Hotspur zmierzy się z Watford FC w ramach 19. kolejki Barclays Premier League. Trener “Kogutów”, Mauricio Pochettino przyznał przed spotkaniem, że docenia klasę rywala.

– Musimy być mądrzy. Trzeba odpocząć i odpowiednio się przygotować, aby przystąpić do meczu w jak najlepszej dyspozycji – powiedział argentyński szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– W niedzielę odbyliśmy lekki trening, ponieważ nic innego nie było możliwe. Potrzebujemy chwili wytchnienia. Obejrzymy nagrania naszych występów, aby zobaczyć, co jeszcze możemy poprawić – zaznaczył.

– Watford to drużyna, która prezentuje wysoką jakość. Ma świetnych zawodników, którzy potrafią grać zespołowo. Quique Sanchez Flores wraz z całym sztabem szkoleniowym wykonał znakomitą robotę. Wszyscy się znamy i utrzymujemy dobre relacje – podkreślił.

“Koguty” mają w swoim dorobku 32 punkty i zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. W poprzednim spotkaniu pokonały Norwich City 3:0.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…