Mauro Icardi: Nigdy nie myślałem o odejściu

22-letni napastnik Interu Mediolan, Mauro Icardi przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż od momentu przenosin do Nerazzurri nie myślał on o transferze do nowego klubu.

Były zawodnik Sampdorii Genoua przeniósł się do Mediolanu w 2013 roku. Szczególnie udany dla niezwykle utalentowanego snajpera był ubiegły sezon, w którym wraz z Lucą Tonim został królem strzelców Serie A. Strzelił 22 bramki.

– Podpisałem nowy kontrakt pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy wszystko było już jasne. Nie będę jednak ukrywał, że moim celem było pozostanie w Interze Mediolan – stwierdził Mauro Icardi, cytowany przez “Corriere dello Sport”.

– Szczerze mówiąc nigdy nie myślałem o odejściu z Mediolanu. Słyszałem różne plotki o zainteresowaniu innych klubów, ale nie przywiązywałem do nich większej uwagi – kontynuował reprezentant Argentyny.

– W 2013 roku dokonałem wyboru i przeszedłem do Interu, choć miałem oferty także z innych zespołów. Dla mnie jednak Nerazzurri to klub z najwyższej europejskiej półki – dodał.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…