Max Aarons w kręgu zainteresowań Borussii Dortmund

sports news

Według informacji „Sky Sports”, Borussia Dortmund dołączyła do klubów zainteresowanych pozyskaniem Maxa Aaronso z Norwich City.

Pozyskaniem pomocnika poważnie interesują się przedstawiciele Borussii, którzy bacznie przyglądają się jego grze. Niewykluczone, że w najbliższych dniach rozpoczną rozmowy na temat potencjalnego transferu.

Aarons jest wychowankiem zespołu z Carrow Road, a w pierwszej drużynie zadebiutował w 2018 roku. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą, który został przedłużony latem ubiegłego roku, jest jeszcze ważny przez cztery lata.

O transfer 19-latka będą się starały również takie kluby jak Tottenham Hotspur, Arsenal FC, West Ham United oraz RB Lipsk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.