Mbuyamba monitorowany przez Chelsea

sports news

Xavier Mbuyamba jest monitorowany przez Chelsea Londyn – donosi „Evening Standard”.

Porównywany do Virgila van Dijka osiemnastoletni obrońca trafił do „Blaugrany” przed rozpoczęciem sezonu z MVV Maastricht.

Mbuyamba szybko stał się filarem młodzieżowej drużyny giganta ze stolicy Katalonii, zwracając na siebie uwagę skautów z innych lig. Jego aktualny kontrakt wygasa z końcem czerwca 2023 roku.

Chelsea zabiega o zdolnego nastolatka z Holandii, ale wiele wskazuje na to, że ciężko będzie tego dokonać przed rozpoczęciem nowego sezonu. FC Barcelona planuje bowiem zatrzymać go jeszcze co najmniej przez rok.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama