Mecze towarzyskie: Lechia Gdańsk zremisowała z mistrzem Litwy

Lechia Gdańsk zremisowała w czwartek w meczu kontrolnym z mistrzem Litwy Żalgirisem Wilno 1:1 (0:1).

Na prowadzenie wyszli już w 21. minucie rywalizacji goście. Futbolówkę w siatce umieścił były piłkarz między innymi Widzewa Łódź, Darvydas Sernas. Do wyrównania doprowadził w 69. minucie z kolei Grzegorz Wojtkowiak.

Podopieczni Thomasa von Heesena swoje kolejne spotkanie o punkty rozegrają po przerwie na reprezentacje na wyjeździe. Wówczas zmierzą się w Krakowie z plasującą się na trzecim miejscu Cracovią (23 listopada, godz. 18:00).