Memoriał Idzikowskiego i Czernego 21 marca

sports news

48. Memoriał Idzikowskiego i Czernego rozpocznie sezon żużlowy w Częstochowie – poinformował Włókniarz na swojej oficjalnej stronie.

Zawody na SGP Arena odbędą się 21 marca. Wiele wskazuje na to, że impreza upamiętniająca tragicznie zmarłych żużlowców będzie oficjalnym rozpoczęciem sezonu na skręcanie w lewo nie tylko w Częstochowie, ale i w Polsce.

Na 25 marca zaplanowany został mecz sparingowy „Lwów” z drużyną aktualnych mistrzów Polski FOGO Unią Leszno. Trzy dni wcześniej podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się towarzysko na wyjeździe z PGG ROW Rybnik.

Czterokrotni mistrzowie Polski zakończą przygotowania do nowego sezonu 27 marca. Wówczas rozegrają w Lesznie rewanżowy sparing z „Bykami”.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…