Mendy ma pozostać na Etihad Stadium

sports news

Benjamin Mendy w sezonie 2019/2020 ma pozostać zawodnikiem Manchesteru City – poinformowała telewizja „Sky Sports”. Umowa zawodnika obowiązuje do 2023 roku.

Francuz ma spore problemy zdrowotne, prześladują go kontuzje. A dodatkowo kilka razy podpadł już trenerowi Pepowi Guardioli mało sportowym trybem życia. Spóźniał się też na treningi.

W tej sytuacji w obozie mistrzów Anglii rozważano sprowadzenie nowego lewego obrońcy. Obecnie Mendy ma jednak pozostać na kolejny sezon, a do „The Citizens” nie dołączy piłkarz na lewą stronę defensywy.

24-latek w tym sezonie ma w dorobku łącznie 15 rozegranych meczów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.