Zech: Pogoń to klub w którym mogę się rozwinąć

sports news

Benedikt Zech, który od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Pogoni Szczecin w rozmowie ze stroną klubową przyznał, że jego największe atuty to szybkość i gra jeden na jeden.

– Na pewno, jak na obrońcę, jestem bardzo szybkim zawodnikiem. Potrafię być nieprzyjemnym rywalem dla napastnika, świetnie czuję się w pojedynkach „1 na 1” – powiedział – Benedikt Zech.

– Bardzo lubię też grę z piłką, myślę, że dobrze wychodzi mi rozpoczynanie akcji od własnej połowy. Odpowiada mi styl, w którym drużyna lubi posiadać piłkę, a ja mogę obsługiwać pomocników dobrymi podaniami – dodał nowy zawodnik Pogoni.

Austriak przyznał, że szuka nowych wyzwań, a w Szczecinie ma szanse zostać jeszcze lepszym piłkarzem.

– Jestem przekonany, że trafiam do klubu, w którym mogę dalej rozwijać się zarówno jako człowiek, ale i jako zawodnik – zapowiedział Zech.

(za:pogonszczecin.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.