Michelsen: Miałem trudności ze znalezieniem motywacji

sports news

Mikkel Michelsen przyznał, że wsparcie trenera mentalnego Aluna Biggarta odegrało kluczową rolę w jego dobrych występach w 2019 roku.

– Nie byłem z siebie długo zadowolony. Nie powiedziałbym, że byłem w złym miejscu, ale byłem bardzo rozczarowany i miałem trudności ze znalezieniem motywacji – wyznał Michelsen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Jeździłem na niektóre zawody i nie dbałem o to, czy uzyskam komplet czy zero. To odbiło się na mnie. Skontaktowałem się więc z Alunem. Był związany ze Slangerup od kilku sezonów. W tym czasie rozwinęliśmy bardzo dobre relacje. Trenowałem z nim trochę. Jest równie dobry w treningu fizycznym, jak i w mentalnym podejściu. Pojechał ze mną na ostatnią rundę SEC. To bardzo mądry facet – podkreślił Skandynaw.

– Za każdym razem, gdy z nim rozmawiam, wygląda to tak, jakby otwierał przede mną cały nowy świat na temat życia i biznesu. Nie chodzi tylko o żużel – zaznaczył Duńczyk.

– Lubię rozmawiać z Alunem. Sprawia, że ​​czujesz się dobrze w jego towarzystwie. Czujesz się zrelaksowany i możesz mu powiedzieć wszystko, co chcesz mu powiedzieć. Nie będzie patrzył na ciebie dziwnie, ani mówić, że jesteś głupi. Jest neutralny i sprawia, że ​​czujesz się dobrze – chwalił swojego mentora Michelsen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Granada – Real Madryt – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/granada-real-madryt-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama