Michelsen sezon dłużej z „Koziołkami”

sports news

Mikkel Michelsen przedłużył kontrakt z drużyną Speed Car Motoru Lublin – poinformował klub z PGE Ekstraligi na swojej oficjalnej stronie.

Indywidualny mistrz Europy związał się z popularnymi „Koziołkami” umową, obowiązującą do końca sezonu 2021.

– Jestem szczęśliwy w miejscu, w którym się obecnie znajduje i nie widzę siebie startującego gdziekolwiek indziej. Lublin jest wyjątkowy i ciężko to opisać słowami – wyznał Mikkelsen dla oficjalnego serwisu klubu znad Bystrzycy.

– Pasja do żużla, nastawienie kibiców oraz atmosfera, jaka panuje na lubelskim stadionie, jest niesamowita. I jest tak nie tylko dla zawodników gospodarzy, ale także dla przyjezdnych, którzy również są oklaskiwani. Nigdzie na świecie nie spotkałem się z takim zachowaniem. Chce być tego częścią dłużej niż przez kolejny rok – dodał Michelsen.

Skandynaw zdobywał w minionym sezonie średnio 2,013 pkt na bieg, co uplasowało go na trzynastej pozycji wśród najskuteczniejszych żużlowców PGE Ekstraligi.

(za motorlublin.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…