Smolinski zastąpił Hancocka w cyklu GP 2020

sports news

Martin Smolinski zastąpił Grega Hancocka w roli pełnoprawnego uczestnika cyklu Grand Prix 2020 – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Reprezentant Niemiec pełnił rolę pierwszego rezerwowego, ale po rezygnacji Amerykanina będzie ponownie walczył o prymat globu. Wcześniej startował w ten sposób w 2014 roku, kiedy na otwarcie sezonie sensacyjnie wygrał GP Nowej Zelandii.

– Mam wielki szacunek do Grega i podzielam z nim smutek. Moja mama także chorowała na raka piersi i zmarła, kiedy miałem 14 lat. To był dla mnie bardzo trudny czas – przyznał Smolinski w rozmowie udzielonej oficjalnej witrynie Speedway Grand Prix.

– Nie chciałem w ten sposób wejść do cyklu. To bardzo smutne, że Greg wycofał się z jazdy. Jest czterokrotnym mistrzem świata i muszę mu wkrótce podziękować za decyzję. Trzymam kciuki za jego żonę Jennie oraz ich dzieci. Wierzę, że wszystko się im ułoży – podkreślił reprezentant Niemiec.

– Nie powiem, że nie byliśmy na to przygotowani. Okazja może nie jest wyjątkowo dobra, ale będę jedynym Niemcem w cyklu Grand Prix i pragnę być szybki w każdym turnieju. Pokazałem to już kiedyś w Nowej Zelandii, ale nie chcę ograniczyć się do jednych zawodów. Moim celem są dobre punkty w każdym turnieju i czołowa szóstka – podsumował Smolinski.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…