Michniewicz: Mecz z Serbią był trudny

sports news

Młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała z Serbią (1:0) w meczu eliminacji do mistrzostw Europy U-21. Selekcjoner Czesław Michniewicz podkreślał, że było to wymagające spotkanie.

– Jesteśmy po bardzo trudnym meczu. Moi piłkarze musieli rywalizować z zawodnikami, którzy w tych rocznikach regularnie grają na wielkich imprezach. Serbowie mieli swoje problemy, bo potracili wcześniej punkty, zmienił się również szkoleniowiec. Musieliśmy jednak przystąpić do tej rywalizacji bardzo skoncentrowani i przygotowani – powiedział Czesław Michniewicz, cytowany przez portal „Łączy Nas Piłka”.

– Mieliśmy swój plan, który dal nam zwycięstwo. Oczywiście były różne momenty, w pewnych sytuacjach byliśmy lepszym zespołem – dodał selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski.

– Graliśmy w określony sposób, żeby nie stracić bramki. Nieco niżej odbieraliśmy piłkę, graliśmy blisko siebie, stwarzaliśmy możliwość do kontrataku. Chciałbym pogratulować drużynie tego kompletu punktów – ocenił Czesław Michniewicz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.