SGB Premiership: Musielak przybliżył Robins do tytułu

sports news

Ipswich Witches ulegli u siebie Swindon Robins 41:49 w pierwszym finałowym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek.

„Rudzików” przybliżył do tytułu Tobiasz Musielak. Wychowanek Unii Leszno wygrał trzy z pięciu swoich wyścigów i wywalczył dwanaście punktów. „Oczko” mniej zgromadził Australijczyk Jason Doyle, a po osiem dorzucili Adam Ellis i Duńczyk Rasmus Jensen.

Wśród „Wiedźm”, które w półfinale wyeliminowały broniących tytułu Poole Pirates, najskuteczniejsi byli Niels Kristian Iversen oraz Jake Allen. Doświadczony Duńczyk i startujący z pozycji rezerwy młody Australijczyk zdobyli po dziewięć punktów.

Siedem „oczek” zapisał na swoim koncie Richard Lawson, a po sześć zdołali uzbierać Chris Harris i Australijczyk Cameron Heeps.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.