Miedź wypożyczyła portugalskiego obrońcę

sports news

Elton Monteiro został wypożyczony do końca sezonu do Miedzi Legnica – potwierdził oficjalnie klub z LOTTO Ekstraklasy. Obrońca był ostatnio graczem szwajcarskiego FC Lausanne-Sport.

Portugalczyk pomyślnie zaliczył testy medyczne i dołączył do zespołu beniaminka LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Dominika Nowaka przygotowują się do ligowego meczu z Wisłą Płock.

Monteiro rzez trzy lata szkolił się w Arsenalu Londyn, gdzie występował w drużynach młodzieżowych i zespole rezerw. W pierwszej drużynie nie zadebiutował.

Później trafił do belgijskiego Club Brugge, skąd był wypożyczany do portugalskich Coimbry i Bragi. Wiosną 2015 roku trafił do szwajcarskiego FC Lausanne-Sport, gdzie występował do tej pory.
W rundzie jesiennej obecnego sezonu Portugalczyk zagrał w 9 spotkań, strzelając jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.