Miedziński: Poradzę sobie bez jazdy w Szwecji

sports news

– Chcę przede wszystkim zdrowo i cało przejeździć cały sezon, to jest mój plan numer jeden – wyznał Adrian Miedziński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Przed wychowankiem klubu z Torunia drugi rok ścigania się w barwach Włókniarza Częstochowa.

– Człowiek zawsze ambitnie sobie zawiesza poprzeczkę, jednak nie chcę mówić co dokładnie chcę osiągnąć, bo to nie ma sensu. Po prostu zależy mi, by zajść jak najdalej i przywozić jak najwięcej punktów – podkreślił podopieczny Marka Cieślaka.

– Ile będziemy mogli wycisnąć cytryny, to tyle będziemy cisnąć, ja robię wszystko tak, aby mieć do siebie jak najmniej pretensji, być przygotowanym fizycznie, sprzętowo, mentalnie, a resztę zweryfikuje tor – kontynuował reprezentant Polski, który nie związał się tym razem z żadnym klubem z Elitserien.

– Ja już nie jestem juniorem i poradzę sobie bez tej jazdy w Szwecji. Myślę, że mogę jeszcze tam wylądować, bo będzie okienko transferowe. Nie mówię, że tak nie będzie. Szwecja rusza dopiero od maja, po czterech rundach jest okienko, a do końca maja na brak jazdy nie powinienem narzekać. Mam swoje zasady i trzeba się szanować – podsumował Adrian Miedziński.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.