Rinomhota trzy lata dłużej z Reading FC

sports news

Andy Rinomhota przedłużył kontrakt z Reading FC – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

21-letni pomocnik związał się z popularnymi „The Royals” umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku. Poprzednia wygasała za cztery miesiące.

Wychowanek AFC Portchester w pierwszej drużynie z Madejski Stadium zaliczył dotychczas 22 spotkania, z czego osiemnaście na zapleczu Premier League.

Reading FC znajduje się aktualnie tuż nad strefą spadkową tabeli Championship. „The Royals” tylko lepszą różnicą bramek wyprzedzają zagrożony już degradacją Rotherham United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.